Izolacja pozioma muru – czy warto ją mieć?

Obecnie właściciele domów są bardzo świadomi kosztów energii i uważają, że izolacja pozioma muru jest niezbędna. Zimą jest to gaz do ogrzewania, a latem do klimatyzacji. Nie ma jednak wątpliwości, że właściwie ocieplony dom będzie energooszczędny, a tym samym pozwoli zaoszczędzić na kosztach energii. I chociaż wiele uwagi poświęca się strychom i piwnicom, ściany często są zaniedbywane (na zewnątrz i wewnątrz). W rzeczywistości większość domów (nawet nowszych) nie ma wystarczającej ilości izolacji murów i ścian zewnętrznych.


W firmie Akma Polska, wykonującej izolacje poziome muru, wyjątkowe podejście do izolacji ścian przyniosło doskonałe rezultaty. Jest to metoda modernizacji i modernizacji wykorzystująca innowacyjną technikę „wiercenia i wypełnienia”. Takie podejście jest skuteczne, zwłaszcza w przypadku ścian zewnętrznych, gdzie utrata ciepła może być problematyczna. „Drill-and-fill” instaluje wysokiej jakości izolację o zadowalającej wartości R, zapobiega niepożądanemu przepływowi powietrza i zapobiega przedostawaniu się powietrza do domu i z domu. Rezultat: znacznie poprawiona efektywność energetyczna, którą zapewnia dobrze położona izolacja pozioma muru.

Izolacja pozioma muru musi być wykonana poprawnie aby spełniała swoją rolę – zajrzyj na stronę www firmy Akma Polska i poznaj ofertę specjalistów trudzących się w izolacjach, osuszaniu i iniekcji.