Bramy garażowe – pojedyncze i podwójne drzwi!

Jak będzie wyglądał mój rozmiar bramy garażowej?
Drzwi pojedyncze i podwójne – to najczęściej wybierane opcje. Podwójne bramy garażowe o szerokości powyżej 10’6 „są tworzone z wyglądem dwóch pojedynczych bram garażowych obok siebie, aby zapewnić zachowanie proporcji. Bramy garażowe o szerokości do 10’6” wykorzystują powtarzane funkcje lub szersze proporcje dla każdej funkcji, aby uzyskać atrakcyjny wygląd i zrównoważony projekt. Style drewniane są w pełni deskami i mają stalową ramę pomocniczą, aby chronić drewniane końce. Wszystkie pozostałe style są „bez krawędzi”.

Czy kolor moich drzwi będzie taki sam jak pokazane wykończenia?
Gęstość wybranego koloru wykończenia będzie się różnić w zależności od drewna w drzwiach. Ciemne drewno zwiększa efektywną gęstość zastosowanego koloru – w przypadku jaśniejszego drewna jest odwrotnie. Próbki kolorów pokazane powyżej ilustrują średni odcień.

Wszystkie drzwi i bramy do garażu wykonane są z drewna dobranego tak, aby dobrze komponowały się z głębią koloru, jednak ze względu na swój charakter jednorodność wszystkich drzwi nie jest możliwa. Niektóre bramy garażowe będą wykonane głównie z ciemniejszego drewna, a niektóre z przeważnie jaśniejszego drewna. Każdy będzie miał inną gęstość dla tego samego koloru wykończenia. Chcesz poznać pełną ofertę? Zajrzyj na stronę firmy Beditom – oferującej drzwi i bramy garażowe.