Policyjne znaczki metalowe

Najbardziej widoczny symbol służby w tym zawodzie nabrał niemal kultowego znaczenia wraz z ewolucją zawodowej policji. Dla policjanta znaczki metalowe reprezentują zaufanie publiczne, z którym ma prawo działać i do którego ma obowiązek pozostać wiernym. Z praktycznego punktu widzenia oficerowie noszą odznaki i znaczki metalowe, aby zidentyfikować, kim są i dla kogo pracują. Odznaka organów ścigania jest łatwo rozpoznawalnym znakiem władzy prawnej. Z altruistycznego punktu widzenia, umundurowani policjanci z dumą noszą odznaki, aby okazać lojalność wobec społeczności, którym służą, i dumę z zawodu. Odznaka reprezentuje ostateczny cel żmudnego szkolenia rekrutów przygotowujących się do ukończenia akademii policyjnej. Zdobycie odznaki w dniu ukończenia szkoły jest zwieńczeniem ogromnego wysiłku i osiągnięć, a także nowym początkiem nowej kariery, gdy rozpoczynają oni szkolenie terenowe i ostatecznie patrol solo.

Etykieta i protokół odznaki:
Wiele departamentów policji i organów ścigania wydaje wymagania co do miejsca i sposobu, w jaki funkcjonariusze muszą pokazywać swoje odznaki. Inni tego nie robią, więc w tych jurysdykcjach możesz zobaczyć odznakę przymocowaną do paska do paska. Jednak lewe przednie kieszenie większości mundurów policyjnych są zwykle wzmocnione, aby utrzymać ciężar odznaki.

Dlaczego lewa strona?
To ponad sercem policjanta noszącego znaczki metalowe. Ale może tu być także trochę historii. Dawni Rycerze trzymali tarcze herbowe po lewej stronie. Czy jesteś gotowy, aby nosić znaczki metalowe i odznaki? Zawód organów ścigania potrzebuje dobrych, pracowitych i oddanych ludzi, aby podjąć się służby publicznej i dołączyć do szeregów. Jeśli chcesz służyć innym, pomagać i chronić innych, a jeśli jesteś gotów poświęcić się, aby zapewnić bezpieczeństwo swojej społeczności, być może powinieneś rozważyć zostanie policjantem i założenie znaczków metalowych, takich jak odznaki.