Zagęszczanie laserowe

Jeśli masz do czynienia z przerzedzaniem włosów lub wypadaniem włosów, prawdopodobnie odwiedziłeś kilka stron internetowych, które twierdzą, że mają zabiegi na odrastanie włosów. Prawdopodobnie natknąłeś się na informacje, które mówiły o zabiegach, które mogą odwrócić wypadanie włosów, podczas gdy inne oferują mniej zachęcające skutki uboczne lub zawierają składniki, które mogą podrażniać skórę głowy. Naszym zdaniem zagęszczanie laserowe jest nie tylko skutecznym niechirurgicznym leczeniem wypadania włosów, ale jest również wspierana przez trychologów.

Zagęszczanie laserowe jest uznawane za opcję zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet z pewnymi rodzajami wypadania włosów. Zazwyczaj ten zabieg działa najlepiej na tych, którzy chcą wyrosnąć i spowolnić proces wypadania włosów. Zagęszczanie laserowe jest często nazywane laseroterapią niskiego poziomu (LLLT), laserem miękkim, terapią na czerwonym świetle, laserem zimnym i biostymulacją. Ten rodzaj terapii włosów jest potencjalną strategią zastępowania włosów dla osób cierpiących na łysienie typu. Jeśli jesteś mężczyzną, jedną z oznak tego może być zauważenie cofającej się linii włosów lub łysienia wierzchołków. Jeśli jesteś kobietą, możesz doświadczyć wypadania włosów, które są rozproszone lub przerzedzenie włosów na całej skórze głowy. W tym artykule chcemy rzucić nieco światła na kilka czynników, które mogą wskazywać, czy laserowa terapia włosów będzie dla Ciebie skuteczna.

Czy laserowe zabiegi na zagęszczanie włosów działają na wszystkie osoby cierpiące na wypadanie włosów? Nie każdy z wypadaniem włosów może skorzystać z laserowej terapii włosów. Ważne jest, aby skonsultować się ze specjalistą od wypadania włosów przed wydaniem pieniędzy na leczenie lub urządzenie do użytku domowego. Celem każdego specjalisty od wypadania włosów jest upewnienie się, że pod koniec dnia będziesz zadowolony ze swoich włosów. Jednym z powodów zilustrowania znaczenia rozmowy z konsultantem ds. wypadania włosów może być problem z tarczycą lub niedoborem żelaza, który jest przyczyną wypadania włosów. Laserowe zabiegi na włosy nie będą w stanie temu zaradzić i dlatego; nie byłoby w stanie przywrócić twoich włosów. Zagęszczania laserowego włosów głównie używa się w leczeniu osób z wypadaniem włosów spowodowanym przez genetykę (tj. łysienie typu męskiego / żeńskiego lub znane również jako łysienie androgenowe / androgenowe).