Jak wykonać cięcie żelbetu?

Marcco produkuje tarcze do wykonania cięcia żelbetu czy cięcia zbrojonego betonu. Tarcze te zaprojektowane są do użytku ze szlifierkami kątowymi, piłami do cegieł, piłami tarczowymi, piłami do betonu, piłami przenośnymi i piłami radialnymi. Brzeszczoty do pił tarczowych ze zbrojonego betonu w gamie produktów firmy Marcco obejmują brzeszczoty zwykłe, a także brzeszczoty diamentowe segmentowane na czarno.

Żelbet to beton, w którym zastosowano pręty zbrojeniowe („pręty zbrojeniowe”), siatki zbrojeniowe, płyty lub włókna w celu wzmocnienia naprężonego betonu. Zbrojenie (skrót od pręta zbrojeniowego), znane również jako stal zbrojeniowa, stal zbrojeniowa lub zdeformowany pręt, jest powszechnym prętem stalowym (ostrza tnące do prętów stalowych / prętów zbrojeniowych). Pręty zbrojeniowe są stosowane jako urządzenia napinające w zbrojonym betonie do utrzymania betonu w ściskaniu.

Zbrojenie jest zwykle wykonane ze stali z wypustkami dla lepszego mechanicznego zakotwienia w betonie. W Polsce jest to potocznie znane jako żelbet. Żelbet może być sklasyfikowany jako prefabrykowany lub odlany beton na miejscu. Żelbet może obejmować wiele rodzajów konstrukcji i komponentów, w tym płyty, ściany, belki, kolumny, fundamenty, ramy, rury betonowe o dużej średnicy i wiele innych. Gama noży i ostrzy, które wykonują cięcie żelbetu i betonu zbrojonego została specjalnie zaprojektowana do wykonania czynności jaką jest cięcie żelbetu lub podobnego produktu. Aby uzyskać wydajność poprzez cięcie żelbetu, kup dziś u jednego z naszych dystrybutorów do cięcia betonu. Tarcze tnące zbrojone do betonu/żelbetonu zbrojonego są dostępne w zakresie średnic, otworów i rozmiarów zębów. Na pewno znajdziesz idealną tarczę do cięcia zbrojonego betonu do swojego zastosowania.