Kup stylowe ubrania do karmienia

Wiele mam obawia się, że zbyt wcześnie wskoczą w ubrania do karmienia. Ale rozumiałam, że znalezienie pasujących ubrań do karmienia jest niezbędne, aby wyglądać i czuć się najlepiej w czasie ciąży.

Kiedy kupować ubrania ciążowe: Pierwszy trymestr to dobry moment na takie zakupy. Dobrą strategią budowania garderoby macierzyńskiej jest inwentaryzacja rzeczy w szafie, które możesz nosić w miarę wzrostu brzucha. Elastyczny materiał, taki jak spodnie do jogi i codzienne spódnice, to dobry początek, ale im niższy wzrost, tym lepiej. Wiele kobiet nienawidzi uczucia czegokolwiek na brzuchu, gdy rośnie i może stać się delikatne. Spójrz na imperialne sukienki i koszule, które mogą być w stanie pomieścić rosnący brzuch przez kilka tygodni. Składane spodnie do jogi, długie podkoszulki, sukienki na ramiączkach, legginsy i tuniki to wszystkie możliwości noszenia na wczesnym etapie ciąży. Kiedy nie możesz już zapiąć dżinsów, możesz złapać opaskę na brzuch. Te elastyczne paski są jak spandeksowy pasek, który utrzymuje spodnie w stanie rozpiętym. Innym doskonałym zastosowaniem dla nich jest poród, gdy twoje ubrania ciążowe już nie pasują, ale twoje zwykłe ubrania są nadal zbyt małe lub niewygodne. Możesz uciec od kupowania większego rozmiaru, ale w przypadku większości stylów odzieży rozmiar większy lub dwa sprawi, że będziesz wyglądać, jakbyś pływał w swoich ubraniach!

Kiedy kupować ubrania ciążowe i ubrania do karmienia? Teraz! Chociaż może się to wydawać zbyt wcześnie, są szanse, że tak nie jest. Ubrania do karmienia powinny pasować od momentu, gdy zwykłe ubrania nie będą już pasować do porodu (i po porodzie). Większość kobiet potrzebuje ubrania do karmienia przez około 3-4 miesiące, ale dostosowują się do twoich normalnych ubrań. Jeśli nosisz spodnie z niższym stanem, możesz wytrzymać dłużej niż osoba, która nosi wyższy stan.

Pamiętaj również, że w drugiej i w kolejnych ciążach prawdopodobnie zwiększysz się szybciej niż w pierwszej ciąży. Biorąc to pod uwagę, dobrym pomysłem jest kupowanie ubrań do karmienia i odzieży ciążowej tak szybko, jak to możliwe, ponieważ jest mniej prawdopodobne, że utkniesz kupując coś, co jest drogie lub brzydkie (lub oba), po prostu dlatego, że potrzebujesz czegoś do noszenia.