Peruki z włosów naturalnych

Istnieją 3 rzeczy, które dają peruki z włosów naturalnych. Koronka, grudki i połysk. Kluczem do stworzenia peruki z włosów naturalnych jest zminimalizowanie wszystkich trzech.

Koronka. Oczy ludzi idą prosto do części na peruce, więc chcesz się upewnić, że 1. Pasuje do odcienia skóry i 2. Nie podnosi się. Są to 2 martwe rozdania, które nosisz w peruce. Zdobądź sprasowany proszek lub podkład (nawet cień do powiek), który jest tak blisko twojej naturalnej skóry głowy, jak to możliwe, i wciśnij go na część (lub dowolną odkrytą koronkę), aby zwiększyć iluzję skóry głowy. Miękka koronka ma tendencję do podnoszenia się i zwijania bardziej niż twarda koronka, która jest bardziej płaska dzięki sztywniejszemu materiałowi. Jeśli nie masz wrażliwej skóry (i nie zależy ci na krawędziach), wybierz perukę z twardej koronki. Aby uzyskać miękką koronkę, możesz ją przykleić. Mój ulubiony oszust rzuca opaskę na koronkę, aby całkowicie ją ukryć pod włosami, czyli peruką z włosów naturalnych lub syntetycznych.

Grudki. Upewnij się, że twoje prawdziwe włosy są tak płaskie, jak to tylko możliwe. Bryłowata część po prostu krzyczy peruką. Chcesz, żeby peruka wyglądała tak, jakby wychodziła z twojej głowy. Czapki i chusty na głowę mogą pomóc spłaszczyć włosy, ale ostatecznie sprowadzają się do wyboru płaskiej fryzury. Blask. Nasze włosy mają naturalny połysk, gdy są zdrowe. W zależności od tego, jaki rodzaj peruki z włosów naturalnych posiadasz (włosy ludzkie vs. syntetyk) zależy od tego, czy blask będzie problemem, czy nie. Zazwyczaj wysokiej jakości peruki z włosów naturalnych mają ładny naturalny połysk. Po wyjęciu z pudełka mogą być błyszczące, ale dobre pranie powinno to naprawić. Jeśli nie jest to najprawdopodobniej słaba jakość lub syntetyczna peruka, ale nadal można to naprawić. Syntetyczne peruki są zwykle błyszczące ze względu na ich nienaturalne źródło.