Ocieplenie poddasza Swarzędz i Poznań

Pianka natryskowa na ocieplenie poddasza Swarzędz to wyjątkowy produkt izolacyjno-uszczelniający. Produkt nakłada się na miejscu, dzięki czemu dopasowuje się do powierzchni, na której jest nakładany. Ten proces aplikacji tworzy szczelną obudowę budynku, co poprawia efektywność energetyczną.


Izolacja z pianki natryskowej powodująca ocieplenie poddasza Swarzędz i uszczelniacze z pianki izolacyjnej powstają poprzez zmieszanie i reakcję unikalnych płynnych składników. Płyny reagują bardzo szybko po zmieszaniu i nałożeniu na miejscu, rozszerzając się w kontakcie, tworząc piankę, która izoluje, uszczelnia szczeliny i może tworzyć bariery dla powietrza, wilgoci i pary. Pianka natryskowa jest wszechstronna i może uszczelniać ubytki w ścianach, ściany zewnętrzne, szczeliny, strychy oraz małe szczeliny i pęknięcia w całym domu. Produkty z pianki natryskowej mogą ograniczać infiltrację i ruch powietrza w całym domu, co pomaga zmniejszyć zużycie energii, ogranicza przedostawanie się substancji zanieczyszczających i alergenów oraz sprawia, że ​​dom jest bardziej komfortowy.


Uszczelniony dom poprzez ocieplenie poddasza Swarzędz:
Każdy rodzaj pianki natryskowej i metoda aplikacji oferuje unikalne korzyści. Istnieją trzy podstawowe rodzaje pianki natryskowej, które można stosować do izolacji i innych określonych celów ociepleń poddasza Swarzędz:
DUŻA GĘSTOŚĆ
3 funty/stopę sześcienną, pianka o zamkniętych komórkach
Wartości R zaczynają się od 5,5 na cal*
Często używany do zastosowań zewnętrznych i dachowych
ŚREDNIA GĘSTOŚĆ
2 funty/stopę sześcienną, pianka o zamkniętych komórkach
Wartości R zaczynają się od 5,7 na cal*