Zamki, bramy i dmuchańce Reda

Dlaczego mój syn upiera się przy noszeniu kostiumu kąpielowego swojej siostry na naszym basenie i gdy zamawiam dmuchańce Reda? Nie będzie nosił zwykłego stroju kąpielowego i nie jest transpłciowy. On ma 10 lat.
Skąd wiesz, że nie jest transpłciowy?

Wyjaśniłeś to, a on zaprzeczył, czy po prostu jednostronnie zdecydowałeś? Wielu z nas ma tożsamość wymyśloną na długo przed tym, zanim nasi rodzice zechcą ją zaakceptować.

Ale załóżmy, że nie jest trans. Kostiumy kąpielowe dla dziewczynek zapewniają większą osłonę ciała, może czuje się niekomfortowo, gdy odsłania górną część tułowia?

Wiem, że byłem jako dziecko, wkraczając w dorosłość. Rutynowo chodziłem na basen i na dmuchańce Reda w koszulkach, ponieważ nie dano mi żadnych innych opcji, a to było w różnym wieku.

W moim przypadku było to połączenie dysforii płciowej i zawstydzania ciała, ponieważ byłam pulchna i nie chciałam, żeby ludzie widzieli, jak bardzo jestem pulchna.

Zamiast pytać nieznajomych w internecie, spróbuj porozmawiać z dzieckiem i zapytać DLACZEGO nosi kostium kąpielowy swojej siostry. Zamów dmuchańce Reda i noś strój!