Urna dla zwierząt i wyjątkowa dekoracja na prochy

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad prochami kremacyjnymi w urnie dla zwierzaków, ten artykuł pomoże odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania, w tym jak wyglądają, pachną i mają kolor.

Czym są popioły i dlaczego urna dla zwierząt jest dla nich idealna?
Skremowane szczątki których przeznaczeniem jest urna dla zwierząt składają się z fragmentów kości ludzkich pozostałych po kremacji. Ciało jest narażone na ekstremalne ciepło podczas procesu kremacji płomieniowej, który odparowuje całą materię organiczną, pozostawiając fragmenty kości. Te fragmenty kości są następnie sproszkowane, aby utworzyć proszek zwany „popiołem” który ląduje urny dla zwierząt.

Z kolei aquamation wykorzystuje proces chemiczny hydrolizy alkalicznej, aby zredukować ciało do popiołu kostnego. Połączenie wody, alkaliów (wodorotlenku potasu), ciepła i ciśnienia jest wykorzystywane do wywołania reakcji, która przyspiesza rozkład organizmu. W procesie powstaje również sterylna ciecz, którą można usunąć do kanalizacji lub kanalizacji. Pozostała kość jest suszona i rozdrabniana na proszek zwany także popiołem.