Fracht morski z Chin, fracht drogowy i fracht lądowy

Samolot zazwyczaj może wysłać wszystko, co można wysłać LTL. Wysyłka lotnicza to szybka opcja, ale może być dość kosztownym sposobem na wysłanie ładunku do innych krajów. Jeśli jednak nie masz czasu, prawdopodobnie jest to dobra opcja.

Pociąg – Chociaż często uważa się, że jest przestarzały, transport kolejowy lub kolejowy jest nadal opłacalnym i ekonomicznym sposobem wysyłki towarów. Pociąg, jak i statek przewożący fracht morski z i do Chin, może przewozić przesyłki drobnicowe lub ładunkowe z jednego miejsca docelowego do drugiego lub w połączeniu z innymi środkami transportu.

Ciężarówka – Jeśli potrzebujesz ładunku ważącego ponad 15 000 funtów na terenie kraju, wysyłka ładunków ciężarowych jest najlepszym rozwiązaniem. Przesyłki typu truckload (TL) są zazwyczaj dostarczane na tej samej naczepie, na której zostały odebrane, co ogranicza możliwość utraty lub uszkodzenia,

LTL – Jeśli nie masz wystarczająco dużo ładunku na ładunek całopojazdowy, możesz rozważyć transport drobnicowy (LTL). Ładunek LTL zawiera przesyłki dla kilku nadawców, zorganizowane w jedną przesyłkę według miejsca przeznaczenia, klasy i czasu dostawy.

Ocean i fracht morski z Chin – Duże statki oceaniczne mogą przenosić fracht morski z Chin, czyli z kraju do kraju, zwykle w dużych, metalowych kontenerach z tektury falistej. Jest to preferowana metoda przesyłania dużych ilości ładunków.

Zalety brokera wysyłkowego – Po wybraniu środka transportu wielu spedytorów organizujących fracht morski z Chin jest przytłoczonych perspektywą cen, taryf, dopłat i formalności. Na szczęście spedytorzy organizujący fracht morski z Chin i korzystający z usług pośrednictwa frachtowego nie muszą borykać się z tymi problemami!