Jakie korzyści daje osocze Łódź?

Co może leczyć bogatopłytkowe osocze Łódź ? Zastrzyki PRP są stosowane w leczeniu zerwanych ścięgien, zapalenia ścięgien, urazów mięśni, bólu związanego z zapaleniem stawów i urazów stawów. Coraz częściej pojawiają się również w przypadku zabiegów kosmetycznych. Na przykład dermatolodzy i eksperci zajmujący się wymianą włosów stosują osocze Łódź w leczeniu typu wypadania włosów zwanego łysieniem androgenowym, znanym również jako łysienie typu męskiego lub żeńskiego, które dotyka mężczyzn i kobiety.

Niektórzy dermatolodzy z Łodzi zapewniają zabiegi z osocza na twarz. (Być może słyszałeś, jak to się nazywa „twarz wampira”). Zabiegi PRP mogą poprawić odbudowę włosów i inne kosmetyczne zabiegi chirurgii plastycznej. Płytki krwi, jeden rodzaj krwinek, zawierają czynniki wzrostu, które mogą wywoływać proliferację komórek, przyspieszać gojenie i stymulować regenerację tkanek w leczonym obszarze. Pacjent powinien upewnić się, że lekarz jest świadomy wszelkich recept i leków dostępnych bez recepty, które pacjent przyjmuje. Szczególnie ważne jest przestrzeganie zaleceń lekarza dotyczących leków przedłużających krwawienie, takich jak aspiryna, naproksen, ibuprofen lub leki rozrzedzające krew. Pacjent nie powinien przyjmować aspiryny, chyba że przepisał ją lekarz, ale acetaminofen jest dobry na ból głowy.

W przypadku stosowania osocza Łódź w leczeniu wypadania włosów pacjent powinien w dniu zabiegu umyć włosy i nie stosować na włosy żadnych produktów. Na wizytę należy przynieść czysty kapelusz i założyć go po zabiegu w celu ochrony okolicy. Ponieważ terapia wykorzystująca osocze Łódź polega na pobieraniu krwi, ważne jest, aby przed zabiegiem pacjent zjadł posiłek, aby uniknąć zawrotów głowy.