Balustrady znajdziesz w ofercie Artom24 z Gdyni!

Balustrady aluminiowe vs. stalowe: który materiał jest najlepszym wyborem dla twojego zastosowania? Ostatecznie decyzja należy do ciebie. Zachęcamy jednak do zbadania wszystkich czynników przed podjęciem decyzji, aby zrozumieć prawdziwe różnice między balustradami stalowymi i aluminiowymi.

A jeśli zdecydujesz się na zakup poręczy aluminiowej, zrób sobie przysługę i sprawdź ogrodzenie, balustrady i poręcze Artom24. Być może zainteresują Cię systemy balustrad aluminiowych od Artom24, które są dostępne w różnych stylach i kolorach: czarny, czekoladowy, piaszczysty brzeg, orzech cętkowany, srebrny, beżowy, biały i inne. Dzięki wyszukanym nazwom, możesz ufać, że poręcze i balustrady są zarówno eleganckie, jak i zaniżone. Ponadto są objęte dożywotnią gwarancją, która zapewnia spokój ducha.

Pozornie zwyczajna poręcz schodów i balustrada jest wyjątkowa poprzez pomalowanie tralek w różnych żywych odcieniach kolorów. Ponieważ reszta schodów jest pomalowana na biało, poręcz schodów jest w centrum uwagi. Pamiętaj, że schody są centralną częścią domu i jakby nie patrzeć, jego ozdobą – dobrze zastanów się zanim zdecydujesz się na konkretne balustrady i poręcze z Artom24 z Gdyni – wybór mają ogromny!