System nawigacyjny MapaMap Polska for Android

Jeśli jesteś na wakacjach w obcym mieście, prawdopodobnie polegasz głównie na systemie nawigacyjnym MapaMap Polska for Android. Ostatnią rzeczą, której chcesz, jest coś nie tak. Ale może się zdarzyć. Na przykład system MapaMap Polska for Android mogą nagle przestać pokazywać wskazówki dojazdu lub wskazywać drogę. Jeśli przestaniesz słyszeć wskazówki głosowe z MapaMap Polska, prawdopodobnie zechcesz szybko rozwiązać ten problem. Ponieważ poruszanie się po nieznanym otoczeniu przy ciągłym wpatrywaniu się w telefon nie jest ani bezpieczne, ani wygodne.

Sprawdź nasze rozwiązania problemu wskazówek głosowych w systemie MapaMap Polska for Android i powinieneś szybko rozwiązać problem. Przynajmniej mam taką nadzieję. Co zrobić, gdy nawigacja głosowa w MapaMap przestaje działać?

Rozwiązanie 1 – Sprawdź głośność urządzenia Wiem, że to brzmi oczywisto, ale nie mogę powiedzieć, ile razy miałem wyciszony dźwięk bez zauważenia. Stuknij przycisk głośności lub przejdź do ustawień i upewnij się, że dzwonek jest włączony.

Rozwiązanie 2 – Upewnij się, że głos jest włączony w aplikacji Mapy Kolejny oczywisty, ale wykorzystajmy wszystkie nasze opcje. Oto jak sprawdzić, czy dźwięk jest włączony w aplikacji Mapy: Wprowadź miejsce docelowe i dotknij Start. Naciśnij przycisk dźwięku w prawym górnym rogu i upewnij się, że jest włączony.

Rozwiązanie 3 – Wyczyść pamięć podręczną aplikacji Przechodzimy od oczywistych rozwiązań do stereotypów. Jeśli nadal nie słyszysz głosu z Map Google, rozwiązaniem może być wyczyszczenie pamięci podręcznej aplikacji. Oto jak to zrobić: Przejdź do ustawień. Przejdź do aplikacji lub Menedżera aplikacji (w zależności od telefonu i pamięci ROM).

Rozwiązanie 4 – Sprawdź słuchawki Bluetooth Jeśli używasz słuchawek Bluetooth lub słuchawek dousznych do słuchania Map Google, upewnij się, że są one prawidłowo podłączone. Pokazałem już powyżej, jak włączyć Mapy Google za pomocą głosu przez Bluetooth, więc jeśli to jest zaznaczone, spróbuj ponownie podłączyć bezprzewodowy zestaw słuchawkowy. Jeśli wszystko jest na swoim miejscu, przejdź do następnego obejścia.