Hurtownia zabawek Gdynia

Dzieci uwielbiają swoje zabawki. W Polsce jednymi z najpopularniejszych gadżetów dla dzieci są zabawki związane z Batmanem i Supermanem. Dla importerów wykorzystujących letni sezon importowy do przygotowania się do nadchodzącego sezonu wakacyjnego zabawki Batmana i Supermana są importowane „szybciej niż pędząca kula”. Trzymaj się peleryny, ponieważ zapewniamy mapę superbohatera, aby szybko importować zabawki z Chin.

Licencjonowany pośrednik celny pomoże zapewnić sprawne odprawienie importowanych zabawek przez urząd celny by Twoja hurtownia zabawek Gdynia mogła jak najszybciej i najczęściej otrzymywać dostawy.

JAK ZABAWKI ZNAJDUJĄ SIĘ NA LIŚCIE IMPORTU W POLSCE?
Zabawki to wielki biznes. W roku kalendarzowym średnia kwota polska wydana na dziecko na zabawki wynosi około 371 złotych. Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak Polsce plasuje się na liście siedmiu krajów, które wydają najwięcej na zabawki?

IMPORT ZABAWEK Z CHIN TO WIELKI BIZNES.
Na całym świecie rynek zabawek to ogromna branża o wartości 80 miliardów złotych. Szacunki wskazują, że około 85 procent polskiego rynku zabawek i gier jest produkowanych i importowanych z Chin. Większość importerów importuje zabawki z Chin, których żądają konsumenci. Najważniejszym partnerem handlowym Polski są Chiny, których łączna wartość handlowa z Polską wynosi 590,4 mln złotych.

OBSERWUJ PRAWO CHIN I INNYCH KRAJÓW Z KTÓRYCH CHCESZ IMPORTOWAĆ ZABAWKI.
Chiny mają własny zestaw zasad i przepisów, których należy przestrzegać przy zakupie towarów i imporcie do Polski i do Twojej hurtowni zabawek w Gdyni. Upewnij się, że Twoja hurtownia zabawek Gdynia otrzyma dokładnie cło importowe lub podatek za import. Jako hurtownia zabawek Gdynia powinieneś również wysyłać towary luzem, aby zaoszczędzić na kosztach i odpowiednio zabezpieczyć import przed potencjalnymi szkodami, które wystąpią podczas wysyłki.


Pamiętaj jednak, aby jako hurtownia zabawek Gdynia legalnie importować zabawki lub produkty dziecięce na sprzedaż w Polsce, produkty muszą spełniać przepisy importowe, a jeśli chodzi o zabawki importowane z zagranicy zamiast produkowanych w Polsce, to zależy od importera. Aby spełnić wymagania, musisz podjąć szereg kroków, aby móc sprzedawać swoje produkty w Polsce. Twoje produkty muszą być zgodne ze wszystkimi odpowiednimi przepisami bezpieczeństwa, zostały poddane testom laboratoryjnym, aby to udowodnić, a etykieta śledzenia dołączona do opakowania i potencjalnie samego produktu. Wasze towary muszą mieć dołączony do importu certyfikat produktu dla dzieci, potwierdzający, że są dopuszczone do sprzedaży w Gdyni i w całej Polsce.