Co proponuje drukarnia opakowań w Krakowie?

Kiedy powinieneś używać druku cyfrowego na swoim opakowaniu? Do małych i średnich nakładów w różnych formatach drukarnia opakowań w Krakowie radzi właśnie takie rozwiązanie. Opakowania drukowane cyfrowo oferują znaczne potencjalne oszczędności w porównaniu z innymi procesami drukowania dzięki niskim kosztom konfiguracji. Możesz zrezygnować z dużych zamówień z dużymi nakładami i zapasami magazynowymi. Skorzystaj z elastyczności oferowanej przez naszą drukarnię opakowań w Krakowie i maszynę do druku cyfrowego. Do indywidualnego pakowania z nadrukiem dwustronnym i rozpakowywania z efektem wow.

Skorzystaj z możliwości personalizacji i wykorzystania opakowań z nadrukiem cyfrowym na sezonowe aktywności, wydarzenia i specjalne promocje jaką daje Ci drukarnia opakowań w Krakowie. Zaskocz i zaangażuj swoich klientów dzięki indywidualnym, wysokiej jakości cyfrowo zadrukowanym opakowaniom z dwustronnym nadrukiem, zapewniającym wspaniałe wrażenia z rozpakowywania. Do dużych pudełek składanych, ekspozytorów i stojaków promocyjnych w małych ilościach Pudła składane wydrukowane w procesie druku cyfrowego można łatwo poddawać dalszej obróbce na maszynie.

Drukarnia opakowań w Krakowie wykonuje pudełka składane drukowane, które w procesie druku offsetowego są obecnie produkowane w wielu częściach i sklejane ze sobą. Indywidualne ekspozytory i stojaki promocyjne można produkować tanio w małych nakładach i przy szybkich terminach dostaw.