Luksusowe perfumy – co zrobić by dłużej cieszyć się ich zapachem?

Co zrobić by dłużej cieszyć się zapachem luksusowych perfum? Spryskaj lub zetrzyj gołą skórę. Oto kolejna najlepsza praktyka pomiaru czasu: powinieneś zastosować swój zapach przed założeniem ubrania. Luksusowe perfumy pachną najlepiej i najdłużej utrzymują się, gdy mogą się łączyć z naturalnymi olejkami na ciele. Nie będziesz chciał, aby jakiekolwiek tkaniny lub ubrania utrudniały ten proces, więc nakładaj perfumy bezpośrednio na skórę.

Zastosuj luksusowe perfumy do punktów tętna. Zapach reaguje na ciepło, więc stosowanie perfum na części ciała, które mogą się nagrzewać w ciągu dnia, pomaga uwolnić zapach. Gdy twoje ciało zmienia się w temperaturze, rozwija się również zapach perfum. Punkty pulsu obejmują kark, wnętrze łokci, nadgarstki i plecy kolan.

Przed aplikacją rozsmaruj niewielką ilość wazeliny do punktów tętna. Jeśli wiesz, że na jakiś czas będziesz poza domem i chciałbyś odzyskać trochę życia dzięki swojemu zapachowi, przed aplikacją wetrzyj niewielką ilość wazeliny w punkty pulsu. Okluzyjny balsam będzie działał jako dodatkowy nawilżający zamek dla zapachu, dzięki czemu będzie trwać jeszcze dłużej. Wystarczy niewielka ilość wazeliny aby luksusowe perfumy utrzymały się znacznie dłużej!

Nie wcieraj zapachu. Wiele osób uważa, że ​​wcieranie perfum w nadgarstki lub inne punkty tętna przedłuży ich trwałość. W rzeczywistości rozkłada chemikalia i powoduje, że górne nuty rozpuszczają się szybciej niż w innym przypadku. Jeśli nie możesz rozpylić zapachu, delikatnie przetrzyj go swoją skórą.